Artikel nr:
70910
YourLEDKontakt
Magnetic
12V max. 60W Hvid
12V max. 60W Hvid
96,95 kr.*
44,99 kr.*
inkl. moms
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Styrer ensfarvede YourLED-strips
- Inkl. klæbepuder til borefri montage
- Nemt kliksystem sikrer ubesværet montage
YourLED Kontakt Magnetic 12V max. 60W Hvid
Der YourLED Magnetschalter sorgt dafür, dass beim Öffnen der Schranktür oder Schublade automatisch das Licht angeht. So bleibt ein Überblick auch in der hintersten Ecke immer erhalten.
- Styrer ensfarvede YourLED-strips
- Inkl. klæbepuder til borefri montage
- Nemt kliksystem sikrer ubesværet montage
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 13,5 x B: 40 x T: 20 mm |
| Gewicht_netto | 33 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Materiale | Plast |
| Montering | |
|---|---|
| Monteringssted anbefaling | Universal |
| Forbindelser | |
|---|---|
| Med stikforbinder | Med stikforbinder |
| Features | |
|---|---|
| Sensorer | Magnetkontakt |
| Levetid | |
|---|---|
| Levetid | 30000 h |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Dæmpbar | Nej |
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 60 W |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse III |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Justerbarhed | fast |
| Spænding | 12 V |
| SLR_Spannungsart | DC |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| MM-tegn | MM-Zeichen |
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |






