Artikel nr:
70334
YourLEDEl-samler
Hjørnestykke
17x13mm max. 60W Hvid/Sort
17x13mm max. 60W Hvid/Sort
80,95 kr.*
29,99 kr.*
inkl. moms
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Inkl. 4-pin-stik gør det nemt at forbinde flere strips med hinanden (YourLED)
- Hinweis: Nicht mit geschnittenen Strips zu verwenden
- Nemt kliksystem sikrer ubesværet montage
YourLED El-samler Hjørnestykke 17x13mm max. 60W Hvid/Sort
Für das Verlegen von YourLED Strips um Innen- oder Außenecken.
- Inkl. 4-pin-stik gør det nemt at forbinde flere strips med hinanden (YourLED)
- Hinweis: Nicht mit geschnittenen Strips zu verwenden
- Nemt kliksystem sikrer ubesværet montage
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 12 x B: 17 x T: 13 mm |
| Gewicht_netto | 20 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Hvid, Sort |
| Materiale | Plast |
| Montering | |
|---|---|
| Monteringssted anbefaling | Universal |
| Forbindelser | |
|---|---|
| Med stikforbinder | Med stikforbinder |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 60 W |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse III |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Justerbarhed | fast |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |
























