Artikel nr:
50039
YourLEDController
RGB
12V max. 60W Hvid
12V max. 60W Hvid
304,00 kr.*
145,49 kr.*
inkl. moms
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Praktisk styring via Paulmann Boss-fjernbetjeningen
- Steuert YourLED-Strips mit RGB-Farbwechsel
- Ingen memoryeffekt ved 230 V-adskiller (kontakt)
YourLED Controller Smart Home Bluetooth RGB 12V max. 60W Hvid
Med YourLED RGB-controlleren fra Smart Home-serien kan YourLED-strips med RGB-farveskiftfunktion skiftes og dæmpes. Den styres nemt via Paulmann Boss-fjernbetjeningen.
- Praktisk styring via Paulmann Boss-fjernbetjeningen
- Steuert YourLED-Strips mit RGB-Farbwechsel
- Ingen memoryeffekt ved 230 V-adskiller (kontakt)
- Nemt kliksystem sikrer ubesværet montage
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 19 x B: 39 x T: 80 mm |
| Gewicht_netto | 49 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Materiale | Plast |
| Montering | |
|---|---|
| Monteringssted anbefaling | Universal |
| Forbindelser | |
|---|---|
| Med stikforbinder | Med stikforbinder |
| Levetid | |
|---|---|
| Levetid | 50000 h |
| Lysegenskaber | |
|---|---|
| Farveskift | Farvet lys (RGB) |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Dæmpbar | Ja |
| Dæmpningsstyring | med Smart Home |
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 60 W |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse III |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Radiosystem | Bluetooth og BLE |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Justerbarhed | fast |
| Spænding | 12 V |
| SLR_Spannungsart | DC |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| MM-tegn | MM-Zeichen |
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |
| Smart Home | |
|---|---|
| SH_Protokolltyp | BLE 4.0 Letaron |
| Radiofrekvens | 2,4 GHz |
| Radiorækkevidde (Frit felt) | 10 m |













