Artikel nr:
70911
YourLEDController
Controller Dimm Switch
12V max. 60W Hvid
12V max. 60W Hvid
138,00 kr.*
64,99 kr.*
inkl. moms
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Inkl. klæbepuder til borefri montage
- Glem ikke: Medbestil den passende transformer med det samme!
- Nemt kliksystem sikrer ubesværet montage
YourLED Controller Controller Dimm Switch 12V max. 60W Hvid
Verstärken Sie das Steuerungssignal vom YourLED Dimm/Schalt-Controller und schalten oder dimmen Sie synchron über eine Fernbedienung größere einfarbige YourLED, YourLED ECO oder DECO Strip-Systeme. An jeden Verstärker wird ein zusätzlicher Power Supply angeschlossen, um die Systemleistung zu erhöhen.
- Inkl. klæbepuder til borefri montage
- Glem ikke: Medbestil den passende transformer med det samme!
- Nemt kliksystem sikrer ubesværet montage
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 8 x B: 50 x T: 15 mm |
| Gewicht_netto | 27 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Materiale | Plast |
| Montering | |
|---|---|
| Monteringssted anbefaling | Universal |
| Forbindelser | |
|---|---|
| Med stikforbinder | Med stikforbinder |
| Levetid | |
|---|---|
| Levetid | 30000 h |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Justerbarhed | fast |
| Maks. effekt | max. 60 W |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse III |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Spænding | 12 V |
| SLR_Spannungsart | DC |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| MM-tegn | MM_Zeichen.eps |
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |









