Artikel nr:
95415
URailTilbehør
URail Tilbehør Skinneafskærmning 0,68m Sort
0,68m Sort
0,68m Sort
92,95 kr.*
inkl. moms
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- URail-tilbehør inkl. montagevejledning
- Overflade/farve: Sort
URail Tilbehør Skinneafskærmning 0,68m Sort
Denne 68 cm lange skinneafdækning i Sort giver URail-systemet et særligt moderne og kvalitetsbetonet udseende. Åbne områder af skinnen skjules diskret, hvilket giver Gesamtbild et roligere og mere elegant udseende. Samtidig beskytter afdækningen skinnesystemet mod støv og snavs og bidrager til en ren og pæn installation. Dækslet kan sættes i skinnen uden brug af værktøj og sikrer en harmonisk finish på ingen tid. Ideel til alle, der ikke kun lægger vægt på funktion i deres belysningsløsning, men også på et rent og moderne udseende.
- URail-tilbehør inkl. montagevejledning
- Overflade/farve: Sort
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 5 x T: 10 mm |
| Længde | 0,68 m |
| Gewicht_netto | 5 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | Plast |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Justerbarhed | fast |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |
























