URailSkinnespot
Tube Enkelt spot
GU10 max. 10W dæmpbar 230V Hvid/Krom mat
GU10 max. 10W dæmpbar 230V Hvid/Krom mat
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- URail-systemlampe
- Frit valg inden for lyskilder
- Glem ikke: Medbestil de passende lyskilder med det samme!
URail Skinnespot Tube Enkelt spot GU10 max. 10W dæmpbar 230V Hvid/Krom mat
- URail-systemlampe
- Frit valg inden for lyskilder
- Glem ikke: Medbestil de passende lyskilder med det samme!
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 128 mm |
| Diameter | 65 mm |
| Gewicht_netto | 254 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Form | cylindrisk |
| Farve | Hvid, Krom mat |
| Materiale | Metal, Plast |
| Montering | |
|---|---|
| Monteringssted anbefaling | Loftsmontering |
| URail Inline Adapter | I.r. |
| Levetid | |
|---|---|
| Levetid | 30000 h |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Dæmpbar | Lysarmaturet kan dæmpes, dæmpningen er afhængig af, hvilken type lyskilde der anvendes. |
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 10 W |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse II |
| Sokkel/fatning | GU10 |
| Teknologier | Armatur uden lyskilde |
| Kan udskiftes | 1 Lyskilden kan udskiftes af slutbrugeren uden vedvarende at beskadige lysarmaturet. |
| Justerbarhed | fast |
| Spænding | 230 V |
| SLR_Spannungsart | AC 50 Hz |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |






































