URailSkinnespot
Cone Enkelt spot
GU10 max. 10W dæmpbar 230V Hvid/Krom
GU10 max. 10W dæmpbar 230V Hvid/Krom
Dette produkt er teknisk fejlfrit, testet og viser ingen tegn på brug. Der er kun optiske fejl på den originale emballage. Den angivne stregpris refererer til prisen for det nye produkt.
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Produktets tilstand: Produktet er teknisk fejlfrit og fuldt testet
- Forskellen fra nyt produkt: Optiske fejl på originalemballagen
- URail-systemlampe
URail Skinnespot B-vare Cone Enkelt spot GU10 max. 10W dæmpbar 230V Hvid/Krom
- Produktets tilstand: Produktet er teknisk fejlfrit og fuldt testet
- Forskellen fra nyt produkt: Optiske fejl på originalemballagen
- URail-systemlampe
- Retningsbestemt lys iscenesætter billeder og genstande gennem retningsbestemt belysning
- Frit valg inden for lyskilder
- Glem ikke: Medbestil de passende lyskilder med det samme!
- Kan også styres via app med SmartHome lyskilder
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 85 mm |
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 180 x T: 90 mm |
| Glaslængde | 20 mm |
| Gewicht_netto | 340 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Hvid, Krom |
| Materiale | Metal, Plast |
| Montering | |
|---|---|
| Monteringssted anbefaling | Loftsmontering |
| URail Inline Adapter | Nej |
| Levetid | |
|---|---|
| Levetid | 30000 h |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Sokkel/fatning | GU10 |
| Teknologier | Armatur uden lyskilde |
| Justerbarhed | drejelig og vipbar |
| Dæmpbar | Lysarmaturet kan dæmpes, dæmpningen er afhængig af, hvilken type lyskilde der anvendes. |
| Maks. effekt | max. 10 W |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse II |
| Kan udskiftes | 1 Lyskilden kan udskiftes af slutbrugeren uden vedvarende at beskadige lysarmaturet. |
| Spænding | 230 V |
| SLR_Spannungsart | AC 50 Hz |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |
















































