URailSkærm
2Easy Vento
170mm Klar
170mm Klar
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Glasskærm til alle URail 2Easy-pendler
URail Skærm 2Easy Vento 170mm Klar
- Glasskærm til alle URail 2Easy-pendler
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 280 mm |
| Diameter | 170 mm |
| Glaslængde | 280 mm |
| Gewicht_netto | 639 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Klar |
| Materiale | Glas |
| Handmade | Handmade |
| Oplysning naturmaterialer | Vores produkter af naturmaterialer og håndlavet glas er unikke og underlagt naturlige variationer mht. farve og struktur. |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Justerbarhed | fast |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |





























