Artikel nr:
94628
ULineTilbehør
Installationssæt
230/48V max. 60W Sort
230/48V max. 60W Sort
890,00 kr.*
inkl. moms
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- ULine rem-system installationssæt
- Indeholder: 4x klemme, 2x holder lige, 2x afdækningskappe, tilslutning, transformerfdækning og transformer
ULine Tilbehør Installationssæt 230/48V max. 60W Sort
ULine-systemets 60 VA-installationssæt udgør det perfekte grundlag for en skræddersyet lysinstallation. Dette omfattende sæt indeholder alt, hvad der skal til for at komme i gang: klemmer, den lige beslag, afdækningshætter, tilslutning, et transformatorafdækning og en kraftig transformer. Bånd, lamper og yderligere beslag kan tilføjes individuelt efter behov, hvilket sikrer maksimal fleksibilitet og kreativ frihed. ULine-båndsystemet er en innovativ løsning til unikke lysoplevelser i alle rumdimensioner og muliggør en målrettet lysiscenesættelse på vægge, lofter og gulve.
- ULine rem-system installationssæt
- Indeholder: 4x klemme, 2x holder lige, 2x afdækningskappe, tilslutning, transformerfdækning og transformer
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 250 mm |
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 40 mm |
| Gewicht_netto | 1187 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | Plast, Aluminium |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Maks. effekt | max. 60 W |
| IP-beskyttelse | IP20 |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse II |
| Kan udskiftes | 5 Udstyret kan udskiftes af en el-installatør uden vedvarende at beskadige lysarmaturet. |
| Spænding | 230/48 V |
| Transformer | |
|---|---|
| Transformereffekt | 60 VA |
| Transformer højde | 29 mm |
| Transformer bredde | 43 mm |
| Transformer dybde | 137 mm |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |


















