SolarLED-bordlampe3-Step-Dim
Lillesol
IP44 3000K 45lm Rustfrit stål
IP44 3000K 45lm Rustfrit stål
Dette produkt er teknisk fejlfrit, testet og viser ingen tegn på brug. Der er kun optiske fejl på den originale emballage. Den angivne stregpris refererer til prisen for det nye produkt.
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Produktets tilstand: Produktet er teknisk fejlfrit og fuldt testet
- Forskellen fra nyt produkt: Optiske fejl på originalemballagen
- Farvetemperatur: 3000 K - varmhvid
Solar LED-bordlampe 3-Step-Dim B-vare Lillesol IP44 3000K 45lm Rustfrit stål
- Produktets tilstand: Produktet er teknisk fejlfrit og fuldt testet
- Forskellen fra nyt produkt: Optiske fejl på originalemballagen
- Farvetemperatur: 3000 K - varmhvid
- Kan dæmpes trinvist
- IP-beskyttelse: IP44 - stænktæt
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 200 mm |
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 280 mm |
| Gewicht_netto | 795 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Form | rund |
| Farve | Rustfrit stål |
| Materiale | Metal, Plast |
| Rustfrit | Rustfrit |
| Levetid | |
|---|---|
| Levetid | 30000 h |
| Lysegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur | 3000 K |
| Nominel lysstrøm | 45 lm |
| Farvetemperatur område | Varm hvid |
| Lysstrøm LED-Modul | 75 lm |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Dæmpningsstyring | med integreret kontakt 3 step-dæmpbar |
| Inklusive lyskilder | ja |
| Bestykning | 0,8 W |
| Lysegenskaber | Indbygget lyskilder (kan ikke udskiftes) |
| Svarer til glødelampe | 8 W |
| Teknologier | LED |
| Justerbarhed | fast |
| Dæmpbar | Ja |
| maks. brændetid | 5 h |
| IP-beskyttelse | IP44.eps |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse III |
| Antal bestykning | 1x |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Spænding | 3,7 V |
| SLR_Spannungsart | DC |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |



























