Artikel nr:
79746
NeordicBordlampe
Fanja
GU10 max. 20W Sort/Kobber Metal
GU10 max. 20W Sort/Kobber Metal
1.303,00 kr.*
607,49 kr.*
inkl. moms
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Lamper i urban jungle-stil
- Kan kombineres med Neordic-lamper
- Frit valg inden for lyskilder
Neordic Bordlampe Fanja GU10 max. 20W Sort/Kobber Metal
Grüner wird’s nicht: Durch die Kombination mit einer Zimmerpflanze, wird die Tischleuchte Fanja zum Inbegriff des Urban Jungle-Trends. Je nach Pflanzenart, kann ein dekoratives Leuchtmittel oder ein Spezial-Leuchtmittel eingesetzt werden.
- Lamper i urban jungle-stil
- Kan kombineres med Neordic-lamper
- Frit valg inden for lyskilder
- Glem ikke: Medbestil de passende lyskilder med det samme!
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 625 x B: 370 x T: 180 mm |
| Glaslængde | 110 mm |
| Gewicht_netto | 3198 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Kobber, Sort |
| Materiale | Metal |
| Kollektion | Trend Urban Jungle |
| Forbindelser | |
|---|---|
| Netstik | Eurofladstik (type C-CEE 7/16) |
| Levetid | |
|---|---|
| Levetid | 30000 h |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 20 W |
| IP-beskyttelse | IP20 |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse II |
| Sokkel/fatning | GU10 |
| Teknologier | Armatur uden lyskilde |
| Kan udskiftes | 1 Lyskilden kan udskiftes af slutbrugeren uden vedvarende at beskadige lysarmaturet. |
| Justerbarhed | fast |
| Spænding | 230 V |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |





















