Lysobjekt
Timba
IP44 kantet 600mm max. 60W 230V Træ E27 Træ
IP44 kantet 600mm max. 60W 230V Træ E27 Træ
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- IP-beskyttelse: IP44 - stænktæt
- Til 230 V-direktetilslutning
- Glem ikke: Medbestil de passende lyskilder med det samme!
Lysobjekt Timba IP44 kantet 600mm max. 60W 230V Træ E27 Træ
- IP-beskyttelse: IP44 - stænktæt
- Til 230 V-direktetilslutning
- Glem ikke: Medbestil de passende lyskilder med det samme!
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 600 x B: 142 x T: 142 mm |
| Gewicht_netto | 2949 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Form | kantet |
| Farve | Træ |
| Materiale | Træ |
| Rustfrit | Rustfrit |
| Levetid | |
|---|---|
| Levetid | 30000 h |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Dæmpbar | Lysarmaturet kan dæmpes, dæmpningen er afhængig af, hvilken type lyskilde der anvendes. |
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 60 W |
| IP-beskyttelse | IP44 |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse I |
| Sokkel/fatning | E27 |
| Teknologier | LED |
| Antal bestykning | 1x |
| Kan udskiftes | 1 Lyskilden kan udskiftes af slutbrugeren uden vedvarende at beskadige lysarmaturet. |
| Justerbarhed | fast |
| Spænding | 230 V |
| SLR_Spannungsart | AC 50 Hz |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |

































