44,95 kr.*
inkl. moms
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Rumbelysning
- Die Basis kreativen Lichts
Lyskildeadapter G9 / B22d max. 75W Hvid
Einfach in die alte Fassung geschraubt, schon geht es mit moderner Halogentechnik weiter. Kombinierbar mit den Paulmann Decogläsern
- Rumbelysning
- Die Basis kreativen Lichts

| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 50 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Gewicht_netto | 35 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Konstruktionsform lyskilde | Specialpærer |
| Farve | Hvid |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 75 W |
| Sokkel/fatning | G9 / B22d |
| Teknologier | 230V Halogen |
| Kan udskiftes | 1 Lyskilden kan udskiftes af slutbrugeren uden vedvarende at beskadige lysarmaturet. |
| Justerbarhed | fast |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |












