LED-kosmetikspejl
Jora
IP44 White Switch 60lm 230V 3,3W Krom/Hvid/Spejl
IP44 White Switch 60lm 230V 3,3W Krom/Hvid/Spejl
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- IP-beskyttelse: IP44 - stænktæt
- Med integreret LED-lyskilde
- Farvetemperatur: 2.700 K - varmhvid op til 6.500K - dagslyshvid
LED-kosmetikspejl Jora IP44 White Switch 60lm 230V 3,3W Krom/Hvid/Spejl
- IP-beskyttelse: IP44 - stænktæt
- Med integreret LED-lyskilde
- Farvetemperatur: 2.700 K - varmhvid op til 6.500K - dagslyshvid
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 205 x B: 190 x T: 362 mm |
| Gewicht_netto | 1313 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Form | kantet |
| Farve | Hvid, Krom, Spejl |
| Materiale | Metal, Acryl |
| Montering | |
|---|---|
| Monteringssted anbefaling | Vægmontering |
| Forbindelser | |
|---|---|
| Netstik | Eurofladstik (type C-CEE 7/16) |
| Energiforbrug | |
|---|---|
| Energieffektivitetsklasse (LED Module) | G |
| Levetid | |
|---|---|
| Levetid | 30000 h |
| Lysegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur | 2700 K |
| Farbtemperatur_bis | 6500 K |
| Farvetemperatur område | Varm hvid til Dagslys hvid |
| Nominel lysstrøm | 60 lm |
| Lysstrøm LED-Modul | 270 lm |
| Farveskift | White Switch |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Dæmpbar | Nej |
| Inklusive lyskilder | ja |
| Lysegenskaber | Indbygget lyskilder (kan ikke udskiftes) |
| Svarer til glødelampe | 26,4 W |
| IP-beskyttelse | IP44 |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse II |
| Teknologier | LED |
| Bestykning | 3,3 W |
| Antal bestykning | 1x |
| Kan udskiftes | 3 Lyskilden kan ikke udskiftes, lysarmaturet skal erstattes. |
| Optagen effekt | 4,7 W |
| Justerbarhed | justerbar |
| Spænding | 230 V |
| SLR_Spannungsart | AC 50 Hz |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |

































