Bordlampe
Pia
E14 max. 25W Mat sort
E14 max. 25W Mat sort
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Med ledningskontakt (tænd/sluk)
- Inklusive ledning med netstik
- Lyskilde-tip: kan dæmpes i 3 trin med LED-lampen 28572
Bordlampe Pia E14 max. 25W Mat sort
- Med ledningskontakt (tænd/sluk)
- Inklusive ledning med netstik
- Lyskilde-tip: kan dæmpes i 3 trin med LED-lampen 28572
- Glem ikke: Medbestil de passende lyskilder med det samme!
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 210 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Gewicht_netto | 401 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Mat sort |
| Materiale | Metal, Stof |
| Forbindelser | |
|---|---|
| Netstik | Eurofladstik (type C-CEE 7/16) |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Dæmpbar | Nej |
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 25 W |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse II |
| Sokkel/fatning | E14 |
| Teknologier | Armatur uden lyskilde |
| Kan udskiftes | 1 Lyskilden kan udskiftes af slutbrugeren uden vedvarende at beskadige lysarmaturet. |
| Justerbarhed | fast |
| Spænding | 230 V |
| SLR_Spannungsart | AC 50 Hz |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |





























