URailFødning
Kabler
1m max. 1000W Hvid
1m max. 1000W Hvid
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Endekapper til lukning af skinnen medfølger
- URail-strømtilførsel inkl. montagevejledning
- Glem ikke: Medbestil det passende samlestykke med det samme!
URail Fødning Kabler 1m max. 1000W Hvid
- Endekapper til lukning af skinnen medfølger
- URail-strømtilførsel inkl. montagevejledning
- Glem ikke: Medbestil det passende samlestykke med det samme!
- Overflade/farve: Hvid
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 30 x B: 165 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Længde | 1 m |
| Gewicht_netto | 247 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Materiale | Metal |
| Montering | |
|---|---|
| Monteringssted anbefaling | Loftsmontering |
| URail Inline Adapter | I.r. |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 1000 W |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Justerbarhed | fast |
| Spænding | 230 V |
| SLR_Spannungsart | AC 50 Hz |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| 850°C test | 850°C test |
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |










































