URailSkinnespot
Blossom Enkelt spot
G9 max. 10W dæmpbar 230V Krom mat/Klar/Satin
G9 max. 10W dæmpbar 230V Krom mat/Klar/Satin
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- URail-systemlampe
- Frit valg inden for lyskilder
URail Skinnespot Blossom Enkelt spot G9 max. 10W dæmpbar 230V Krom mat/Klar/Satin
- URail-systemlampe
- Frit valg inden for lyskilder
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 128 x B: 74 x T: 115 mm |
| Gewicht_netto | 214 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Satin, Krom mat, Klar |
| Materiale | Metal, Glas |
| Montering | |
|---|---|
| Monteringssted anbefaling | Loftsmontering |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Dæmpbar | Lysarmaturet kan dæmpes, dæmpningen er afhængig af, hvilken type lyskilde der anvendes. |
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 10 W |
| Beskyttelsesklasse | Beskyttelsesklasse II |
| Sokkel/fatning | G9 |
| Teknologier | Armatur uden lyskilde |
| Kan udskiftes | 1 Lyskilden kan udskiftes af slutbrugeren uden vedvarende at beskadige lysarmaturet. |
| Justerbarhed | drejelig og vipbar |
| Spænding | 230 V |
| SLR_Spannungsart | AC 50 Hz |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |












































