URailEl-samler
T-stykke
104x62mm max. 1000W Mat sort
104x62mm max. 1000W Mat sort
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Overflade/farve: Matsort
- URail T-samler inkl. montagevejledning
- En endkappe til lukning af skinnen medfølger
URail El-samler T-stykke 104x62mm max. 1000W Mat sort
- Overflade/farve: Matsort
- URail T-samler inkl. montagevejledning
- En endkappe til lukning af skinnen medfølger
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 18 x B: 104 x T: 62 mm |
| Nyttelængde | 36/29 mm |
| Gewicht_netto | 63 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Mat sort |
| Materiale | Metal, Plast |
| Montering | |
|---|---|
| URail Inline Adapter | I.r. |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 1000 W |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Justerbarhed | fast |
| Spænding | 230 V |
| SLR_Spannungsart | AC 50 Hz |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| 850°C test | 850°C test |
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |



























