Artikel nr:
60015
URailSkærm
DecoSystems Quad
75mm Hvid
75mm Hvid
92,95 kr.*
41,49 kr.*
inkl. moms
Klar til øjeblikkelig afsendelse, leveringstid 2-3 arbejdsdage
- Overflade/farve: Hvid
- Glasskærm til alle DecoSystems-produkter inkl. montagevejledning
URail Skærm DecoSystems Quad 75mm Hvid
Der Deko-Schirm -Quad- aus der DecoSystems Serie kann bei allen DecoSystems Basisprodukten eingesetzt werden. Egal ob Strahler, Schienenspot oder Seilspot
- Overflade/farve: Hvid
- Glasskærm til alle DecoSystems-produkter inkl. montagevejledning
| Dimensioner | |
|---|---|
| Mål (højde x bredde x dybde) | H: 80 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Glaslængde | 80 mm |
| Gewicht_netto | 149 g |
| Design og materiale | |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Materiale | Glas |
| Lampens egenskaber | |
|---|---|
| Inklusive lyskilder | nej |
| Lysegenskaber | Uden lyskilder |
| Maks. effekt | max. 50 W |
| Teknologier | Tilbehør uden pærer |
| Kan udskiftes | 7 ikke berørt |
| Justerbarhed | fast |
| Tilbehør | |
|---|---|
| Fjernbetjening | nej |
| Etiketter | |
|---|---|
| 850°C test | 850°C test |
| WEEE-reg.-nr. | DE 39236390 |



























